Увага! Конкурс!
У рамках неформальної освіти та за участю команди стартапа YEP!УІПА на кафедрі Економіки та менеджменту триває унікальний онлайн курс «Емоційний інтелект в бізнесі».
Більше інформації за номером (097)801-43-84 (Олександр)
![](http://econmgmt.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/image.png)
![](http://econmgmt.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/image-1.png)
У рамках неформальної освіти та за участю команди стартапа YEP!УІПА на кафедрі Економіки та менеджменту триває унікальний онлайн курс «Емоційний інтелект в бізнесі».
Більше інформації за номером (097)801-43-84 (Олександр)