Увага! Міжнародна науково-практична конференція 7-9 травня 2024

Кафедра економіки та менеджменту запрошує викладачів, науковців, практиків, молодих вчених, докторантів, здобувачів вищої освіти прийняти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІЧНОГО СЕРЕДОВИЩА В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ».

Дата проведення: 07-09  травня 2024 року.

Напрями роботи конференції:

– Трансформації сучасної економіки в умовах макроекономічної стабілізації

– Управлінський інструментарій розвитку в умовах інноваційної економіки

– Інтелектуалізація управління стійким розвитком в умовах соціально-орієнтованої економіки

– Стратегія формування сучасних напрямків розвитку економічних систем

– Інформаційно-цифрова економіка в бізнес-середовищі: інноваційні практики

– Комплаєнс-менеджмент в системі стратегічного розвитку

Співорганізаторами конференції виступають Українська інженерно-педагогічна академія, Національний авіаційний університет, м. Київ, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний університет «Львівська політехніка», Державний університет інфраструктури та технологій, м. Київ, Український державний університет науки і технологій, м. Дніпро, Університет прикладних наук – технології, бізнес і дизайн, м. Вісмар, Німеччина, Вища школа підприємництва та адміністрації (WSPA), м. Люблін, Польща, Університет Ісмаїл Кемалі, м. Вльора, Албанія, Батумська державна морська академія, м. Батумі, Грузія.

Інформаційний лист конференції буде розміщено на сайті кафедри.