15 грудня 2023 р. — останнє засідання студентського наукового гуртка кафедри

Останнє в цьому семестрі засідання студентського наукового гуртка кафедри ЕтаМ «Інновації в сучасній світовій економіці: сутність, необхідність, моделі,  досвід» відбулося 15 грудня 2023 року. Як і завжди його вели зав. каф. ЕтаМ, проф. Прохорова В.В. та доц. каф. ЕтаМ Юхнов Б.Ю. Присутні на ньому у форматі відеозустрічі були здобувачі вищої освіти груп ДМП-М22+М23пр, ДМП-М22млб, ДМП-М23приск.
Тема цього засідання – «Досвід країн світу у впровадженні механізмів інноваційного розвитку» – продовжила обговорення теми попереднього засідання, яка в тому числі була присвячена соціальним інноваціям та розповсюдженню системи соціально спрямованого інвестування (імпакт-інвестування). Доц. Юхнов Б.Ю., продовжуючи цю тему, підкреслив, що для більш розгорнутого уявлення про ефективність соціальних інновацій (або проєктів) пропонується виділяти не три, а п’ять груп соціально-економічних ефектів: економічні, соціальні, екологічні, іміджеві та інші. Далі він дав розгорнуту характеристику цим групам, а проф. Прохорова навела приклади закордонного досвіду в цьому напрямку, які можливо було б застосувати в українській економіці у післявоєнній відбудові. Наприкінці засідання вона побажала успіху здобувачам в складанні заліків та іспитів у період зимової сесії.