ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В СМАРТФОНІ

Викладачі кафедри продовжують роботу з проведення курсів по підвищенню кваліфікації. Більше 20 керівників шкіл та ліцеїв успішно проходять підвищення кваліфікації з опанування методики адаптивного управління соціально-педагогічними системами та вже приступили до написання кваліфікаційних робіт. По закінченні вони отримають свідоцтва державного зразка.
Робота кафедри та Академії навіть в цих складних умовах проходить за затвердженими програмами у визначені терміни.
В цьому навчальному році є можливість ще прийняти бажаючих керівників, вчителів та майстрів зі шкіл, ліцеїв, ЦПТО та ЗВО на підвищення кваліфікації (програми 150 та 180 годин).
Програма дозволяє виконувати завдання в дистанційному курсі в звичайному смартфоні. Письмові роботи можливо виконувати в паперовому вигляді. ЧЕКАЄМО ВАС!