Візит делегації УІПА до Dunarea de Jos University of Galati (Румунія) у рамках реалізації міжнародної мобільності Erasmus+

У період з 19 по 23 вересня 2022 року делегація Української інженерно-педагогічної академії у складі доцента кафедри економіки та менеджменту Юлії Федорової та доцента кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Юлії Білоцерківської взяли участь у 1-му Міжнародному тижні підготовки кадрів для академічного та адміністративного персоналу (ISTW) у партнерському виші Dunarea de Jos University of Galati, м. Галац, Румунія.

У заході взяли участь понад 40 співробітників з 16 країн (у тому числі: Албанії, Алжиру, Вірменії, Тунісу, Азербайджану, Нікорагуа, Марокко, Румунії, Респубіки Молдови, Куби, Гаіті, Гандурасу, Косово, Таїланду, Палестину, В’єтнаму та України).

Метою участі у 1-му ISTW було:

— підвищення кваліфікації за основною тематикою ISTW: “Internationalization  and Digitalization in Higher Education”;

— обмін інформацією та найкращими практиками щодо співпраці в рамках програми Erasmus+;

— заохочення інших партнерських установ до співпраці і партнерства та інформування учасників щодо майбутніх наукових подій;

— ініціювання та посилення співпраці в напрямку підготовки майбутніх спільних проєктів і програм.

На спеціальній сесії знайомств, наші представниці гідно представили широкій міжнародній спільноті нашу Академію, її досягнення, здобутки, особливості та успішні підходи до інтернаціоналізації та розвитку педагогічної досконалості в УІПА.

Усі сесії міжнародного тижня супроводжувалися цікавими обговореннями різних точок зору та обміном досвіду. На основі пропозицій партнерів під час програми учасники також взяли участь у кількох настільних дискусіях з найактуальніших питань, зазначених у їхніх заявках.

Крім того, учасники мали можливість відвідати факультети DJU of Galati, де вони дізналися про систему освіти у Румунії та ознайомилися з інноваційними програмами та досягеннями в освіті.

Важливою складовою візиту стала участь у   відкритій церемонії High Level Conference on Horizon Europe, за участю Ректора  DJU of Galati, Міністрів Румунії та Членів Європейського Парламенту.

У процесі дискусій представниці УІПА провели інформаційні лекції та практикуми:

— доцент Юлія Федорова — на тему «Емоційний інтелект у бізнесі»,

— доцент Юлія Білоцерківська — на тему «Психологія особистості та стресу».

Окрім офіційних зустрічей, для учасників було організовано значну кількість інтеграційних та культурних заходів:

— Екскурсію по Dunarea de Jos University of Galati;

— Інтеграційну поїздку до міста Брашов та Пелеш (Brasov’s old city center, Peles Castle in Sinaia);

— Відвідування Дунайського джаз, блюз та рок Фестивалю 2022 (Dunube Jazz, Blues and Rock Festival 2022 in Sala Teatrului National de Opera si Opereta).

Нарешті, була також нагода поговорити з представниками усіх зацікавлених установ про розвиток співпраці та плани на наступні навчальні роки. Зустрічі проходили за окремою програмою з головою Офісу міжнародного співробітництва та координатором університету Erasmus+ – пані Дувамна Стан.

Візит відбувався у рамках проєкту “Internationalization  and Digitalization in Higher Education” Erasmus+ КА107 міжнародної мобільності викладацького складу та адміністративного персоналу з Dunarea de Jos University of Galati.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

EnglishRussianUkrainian