Участь представниці кафедри економіки та менеджменту УІПА у International Conference “ECONOMIC SECURITY IN THE GLOBAL ENVIRINMENT“ (ESGE-2022)

Представниця Української інженерно-педагогічної академії, доцент кафедри Економіки та менеджменту Юлія Федорова виступила з онлайн-доповіддю «Design of a new tool for the development of emotional intelligence in business» (Дизайн нового інструменту розвитку емоційного інтелекту у підприємництві)  на Міжнародній конфедеренції “ECONOMIC SECURITY IN THE GLOBAL  ENVIRINMENT“ (ESGE-2022)

Міжнародна конференція з економіки відбулася 29-30 червня Київському національному економічному університеті  імени Вадима Гетьмана (КНЕУ) в гібридному форматі.  У конференції взяли участь науковці з Туреччини, Польщі, Румунії, Словакії, України та інших країн.

Місія ESGE-2022 — «Ознайомити світову наукову спільноту з важливістю та роллю боротьби України за свободу, незалежність і демократію в розбудові глобальної економічної безпеки».

Основна мета ESGE-2022 – об’єднати вчених, дослідників, науковців та експертів з університетів, компаній, установ, агенцій, асоціацій та товариств з усього світу на унікальній платформі (платформі) для обміну ідеями, думками, принципами та прямого досвід України в розбудові вільного демократичного суспільства.

Міжнародна конференція відбулася за підтримки Міністрества освіти і науки України.