Міжнародна науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІЧНОГО СЕРЕДОВИЩА В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ» 23-25 травня 2023

23-25 травня на кафедрі Економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії відбулась Міжнародна науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІЧНОГО СЕРЕДОВИЩА В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ».

Співорганізаторами конференції виступили Національний авіаційний університет, м. Київ, Україна, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м. Івано-Франківськ, Україна, Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна, Державний університет інфраструктури та технологій, м. Київ, Україна, Український державний університет науки і технологій, м. Дніпро, Україна, Вища школа підприємництва та адміністрації (WSPA), м. Люблін, Польща, Університет Костянтина Філософа, м. Нітра, Словаччина, Університет Ісмаїл Кемалі, м. Вльора, Албанія, Батумська державна морська академія, м. Батумі, Грузія.

У конференції прийняло участь більше ніж 100 учасників з різних вітчизняних та зарубіжних ВНЗ.

23 травня відбулось відкриття конференції. З вітальним словом виступили: Купріянов О.В., д.техн.наук, професор, проректор з наукової роботи Української інженерно-педагогічної академії; Британ Ю.А., к.пед.н., доцент, директор Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих УІПА; Прохорова В.В., д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки та менеджменту УІПА; Арєф’єва О.В., д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету, м. Київ.

Під час пленарного засідання 23 травня відбулась цікава та насичена дискусія між науковцями з проблематики економічного розвитку України у повоєнні часи, адаптації суб’єктів господарювання до викликів сьогодення, внеску науковців у розробку стратегії відбудови країни.

На пленарному засіданні виступили науковці з різних університетів України.

Гораль Ліліана Тарасівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу виступила з доповіддю на тему «Управління енергетичною безпекою підприємства в умовах перманентних змін».

Пилипенко Ганна Миколаївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри туризму та економіки підприємства (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка») презентувала матеріал «Трансформації глобального середовища функціонування міжнародного бізнесу».

Проблема «Економічно-екологічної безпеки в авіаційній галузі» була темою наукової доповіді Ареф’євої Олени Володимирівни, доктора економічних наук, професора, завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету (м. Київ, Україна)

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії Чобіток Вікторія Іванівна презентувала наукову доповідь про цифрові технології як основні драйвери розвитку економіки.

Ризик-орієнтованому управлінню підприємствами в умовах невизначеності зовнішнього контексту було присвячено виступ Дуднєвої Юлії Ернстівни, кандидата економічних наук, доцента,доцента кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії.

Федорова Юлія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент,доцент кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії виступила з презентацію наукових здобутків на тему «Modern tools for developing emotional intelligence».

Мних Ольга Богданівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу і логістики, Національного університету «Львівська політехніка» розповіла про драйвери розвитку національної економіки в період повоєнного відновлення країни.

24 травня на засіданні секції «Управлінський інструментарій розвитку в умовах інноваційної економіки» виступив Mirko Petersen, дослідник Fachhochschule des Mittelstands, University of Applied Sciences з міста Билефельд, Німеччина. Він розповів про унікальний проєкт «OPEN INNOVATION», який розробляється та впроваджується в місті. Серед учасників відбулась жвава дискусія щодо можливостей реалізації подібних проєктів у Харкові та інших містах України.

За результатами роботи конференції оприлюднено збірку матеріалів.